Kimya Özel Ders Eğitimi

Image


Eğitim için Talep Gönder

Kimya Özel Ders

Bazı öğrenciler eğitim hayatlarında kalabalık sınıflarda ön plana çıkmakta ve gerçek seviyelerini göstermekte sorun yaşayabilmektedir. Eğitim de en önemli faktör iletişimdir. İletişimi yüksek olan öğretmenlerden alınan özel dersler, öğrencilerin başarı seviyelerini gerçek potansiyeline çıkartıp, öğrencilerin öz güven kazanmalarına katkı sağlamaktadır.  

 

Öğretme gayesi ile ders veren öğretmenlerin verdiği özel derslerde, öğrencilerle birebir ilgilenmesi, sosyal hayatlarında onlara rol model olması, öğrencinin başarı takibini raporlaması birçok öğrencinin o dersi sevmesi ve başarılı olmasını sağlamaktadır. 

 

Günümüzde gerek ekonomik sebepler gerek eğitim konusundaki eksikliklerden dolayı sadece ihtiyaç olan derslerde birebir özel ders almak eğitim hayatında artık bir ihtiyaçtır haline gelmiştir. 

Öztürkçe Akademi ile iletişime geçerek ihtiyacınızı ve isteklerinize en uygun öğretmen ile hemen bir eğitim planı oluşturup derslere başlayabilirsiniz. 

 

Okul notlarını yükseltmek, ödevlere yardımcı olmak, soru çözümü ve sınavlara hazırlık için dilerseniz tek ders dilerseniz bir eğitim dönemi boyunca birebir özel ders alabilirsiniz.Kayıt Talebi Gönder